O nas

 

Firma ,,RAPER,, Handel, Usługi, Produkcja istnieje na rynku od 2012 roku, zajmuje się produkcja wysokiej jakości kołder i poduszek. Zbierając doświadczenia i rozpoznając zapotrzebowanie klientów, firma zwiększała zarówno zakres możliwości produkcyjnych jak i gamę produktów. Obecnie mamy swój obiekt w Nowej Soli, gdzie mieści się szwalnia, krojownia, wydział obróbki włókna oraz sklep  z naszymi  wyrobami.

Po kilku latach działalności, jako przedsiębiorstwo ciągle rozwijające się, grono naszych Klientów wciąż się powiększa . Zajmujemy się także eksportem produkowanych towarów za granicę, stanowi to dla nas  ogromne wyróżnienie i świadczy  o obdarzeniu naszej firmy pełnym zaufaniem.

Do produkcji naszych wyrobów używamy najwyższej jakości  tkanin oraz surowców, tak aby w pełni zaspokoić  potrzeby i oczekiwania naszych klientów i zagwarantować zdrowy , słodki i przyjemny sen.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment takich przedmiotów jak : kołdry w rożnych rozmiarach i z rożnych surowców, poduszki pościelowe, poduszki dekoracyjne, poduszki ogrodowe, prześcieradła oraz wypełniacze do kołder i poduszek .

Posiadamy własny transport zapewniający nam pełną mobilność i możliwość dostarczania towarów bezpośrednio do odbiorców.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza oferta oraz zapraszamy do współpracy firmy jak i osoby prywatne.

X